Ako prestať fajčiť bez trápenia?

Ako poraziť nikotínovú závislosť? Veľa ľudí s fajčením bojuje celé roky. O výhodách a nevýhodách fajčenia nemusíme polemizovať. Fajčenie totiž nemá žiadne preukázateľné výhody. Jednoducho má iba nevýhody, a to od zdravotných, cez spoločenské, až po finančné. To sú vedecky overené fakty.  Veľa ľudí sa ale mylne domnieva, že fajčenie im v živote dokonca pomáha. Boja sa s fajčením prestať, pretože majú strach že sa budú trápiť, alebo sa jednoducho boja svojho zlyhania.

Naozaj sa treba odvykania báť?

Naozaj budem bez cigarety trpieť?

Každý kto procesom odvykania úspešne prešiel, cíti iba samé výhody. Nesmrdí ako popolník, nekašle ako tuberák, nemíňa zbytočne peniaze za cigarety. Nehovoriac o menších zdravotných rizikách, krajšej pleti, lepšej kondičke.

Chceš tiež zlepšiť svoj život?

V programe odvykania sa zameriame na fyzickú, ale aj psychickú úroveň odvykania. Ponúkame ti pomoc v oboch úrovniach závislosti na cigaretách. Na zmiernenie fyzických abstinenčných príznakov absolvuješ biorezonančnú  terapiu. Eliminuje tvoj hlad po cigarete. Jej účinnosť dosahuje 80%. Vo svete je to bežná, rokmi overená technika. Ale fajčenie je hlavne o "hlave" a nikto neprestane fajčiť za teba. Zázraky sa ani tu nedejú. Každý sa o to musí zaslúžiť sám. Veď ani tréner vo fitku nemôže cvičiť cviky za svojho zverenca. Môže ho však správne nasmerovať. V ďalšom kroku preto spolu vypracujeme plán na zmenu tvojich mentálnych postojov. Dozvieš sa, aká je podmienka úspechu odvykania. Asi budeš prekvapený, ale vôbec to nie je pevná vôľa!

Absolvuj dvojúrovňový program odvykania v centre Liberty. Jeho časťami sú biorezonančná terapia a individuálny koučing. Sedenie trvá cca 1,5 hod. Investícia do terapie nepresiahne tvoje mesačné náklady na fajčenie.  Okrem iného sa dozvieš aj:

- prečo väčšina ľudí pri odvykaní zlyháva

- ktorým chybám sa vyhnúť pri odvykaní

- aká je podmienka úspešného odvykania

Pôvodná cena pre jednu osobu je 79 Eur.  Využi teraz akciovú cenu 59 Eur. Ale môžeš využiť aj bonusový systém. Ak objednáš dve osoby, druhá platí iba polovicu. Pri troch osobách platíš iba za dve, tretia je grátis. Okrem toho sa ti tvoja investícia môže aj vrátiť. Za každé aktívne odporučenie po absolvovaní programu odvykania dostaneš odmenu. Viac o podmienkach sa dozvieš na terapii.

Objednaj sa na čísle:

Studio Liberty